Overzicht van de bestuursleden van de vier wijken:

naam taak email telefoon
CENTRUM      
Hans Geurts  wijkverantwoordelijke E: h.geurts@telfort.nl T  0411684679
Ans Kuilman reiscommissie   T  0411675617
Bea Vorstenbosch lid Centrum   T  0411676853
Fia van den Broek lid centrum   T  0411851605
Toos Bosveld lid AB   T  0411674308
Ad Vromans lid Centrum   T   0411672089
 Monique Staats  ledenadministratie en notulen    T 0411682008

 

LENNISHEUVEL

     
Mien Dekkers    wijkverantwoordelijke, lid AB jdekkersvdh@simpc.nl T  0411677559
Mien Dekkers ledenadministratie    T  0411677559
Jan Rombouts lid Lennisheuvel   T  0411672594
Bea van der Linden  lid Lennisheuvel   T  0411683498
Mary Maas lid Lennisheuvel   T  0411675807
Annemiek van Roosmalen lid Lennisheuvel   T  0411610146
Claudine Daverveld lid Lennisheuvel ruuddaverveld@home.nl T  0411685138
Berdien van Meurs lid Lennisheuvel   T  0411674859
       
SELISSEN      
Theo van Hamond wijkverantwoordelijke, lid AB theo.van.hamond@home.nl T  0411671647
Nellie van der Steen lid Selisen   T  0411675664
Sina van Alphen ledenadministratie

sinavanalphen@solcon.nl

T  0411689285
       
Henk Sturkenboom  lid Selisen henksturkenboom49@gmail.com T  0411677863
Jo van den Brand lid Selisen   T  0411672403
Gerrie van Hemmen-Veroude lid Selisen   T  0411676012
      T  0411673847
       
OOST      
Cor Teunis wijkverantwoordelijke, lid AB c.teunis@tele2.nl T  0411674045
       
Marie-Jose Pijnenburg lid Oost  

T 0411674271

Ine Verboort lid reiscommissie i.verboort@telfort.nl T  0411674645
Tonny van der Velden lid Oost   T  0411675878
Marianne Sterk lid AB marianne.sterk@icloud.com T  0641269075
Gerrie van der Pasch lid Oost vanderpaschgerrie@gmail.com  T  0411684174
Gerda Doms  ledenadministratie g.doms@home.nl T  0411677516 
       

 

Vanuit deze lijst kunt u rechtstreeks een mailtje sturen aan een van de bestuursleden door op het emailadres te klikken.