www.kboboxtel.nl

UW KBO - Seniorenvereniging-KBO Boxtel  www.kboboxtel.nl

Samenstelling afdelingsbestuur    
Dagelijks bestuur (DB)      
Betsie vd Sloot-vd Heijden voorzitter betsie@vandersloot.demon.nl T 0411631503
Corry vd Laar penningmeester laar101@ziggo.nl T  0411218609
Jo de Wilt secretaris jrdewilt@home.nl T  0411685463
 Leo Reurings vice-voorzitter, lid DB

lreurings@gmail.com

 
 Leden afdelingsbestuur (AB)      
Gerad Buiks Tweede secretaris/notulist buiksbeckers@hetnet.nl  
Cor Teunis wijkverantwoordelijke, lid AB c.teunis@tele2.nl T  0411674045
Marianne Sterk Clientondersteuning WMO marianne.sterk@icloud.com T  0641269075
Theo van Hamond wijkverantwoordelijke, lid AB theo.van.hamond@home.nl T  0411671647
Mien Dekkers    wijkverantwoordelijke, lid AB jdekkersvdh@simpc.nl T  0411677559
Toos Bosveld lid AB toosbosveld@ziggo.nl T  0411674308
 
Kamer van Koophandel 17159158
Bankrekening nummer: NL62RABO01088.41.960 (Rabobank Hart van de Meierij)
 
realisatie website: Jo de Wilt

 Harry van den Tillaart, geestelijk adviseur

Sinds 1985 ben ik werkzaam in Boxtel, voorheen de Maria Regina-parochie, samen met Ton en Ria Kruijssen en de kinderen Mike en Richard. Deze kinderen zijn getrouwd met Rianne en Lizan; vijf kleinkinderen werden geboren; Ton en Ria zijn gestorven; zo ben ik voor hen: Vader, moeder en opa.De warmte van ons ‘gezin’ wil ik ook uitstralen in mijn pastorale werk. Ik weet dat het een ongewone ‘priesterlijke’ situatie is, maar het heeft altijd mijn pastorale taken positief beïnvloed.

Ik sta dan ook voor een warme, hartelijke geloofsgemeenschap: een plaats waar iedereen welkom is en zich gesteund weet met de open armen van Jezus Christus.

In deze geest wil ik nog een paar jaar werken voor de KBO, hoofdzakelijk in het voorgaan bij liturgische diensten, zoals de kerstvieringen en een stukje bezinning bij de (jaar)vergaderingen over de K van KBO.

De KBO is een unieke vereniging. Vele activiteiten (reizen en clubs) proberen het ouder worden te begeleiden en ervoor te zorgen dat niemand ‘verloren’ loopt. Het beeld van ‘herder en kudde’ is hier letterlijk van toepassing. Ik wens de KBO een mooie, gezellige en hoopvolle tijd toe.

Harry van den Tillaart, geboren in Erp op 29 mei 1944, geestelijk adviseur van de KBO, pastor in Lennisheuvel, priester gewijd in 1971.